Zapraszamy do publikowania na łamach czasopisma Pomorania Antiqua

Pomorania Antiqua

Zapraszamy do publikowania artykułów o tematyce archeologiczno-historycznej z terenu Pomorza Wschodniego na łamach czasopisma Pomorania Antiqua. Kolejny XXVI tom ukaże się pod koniec 2017 roku.
Materiały do tomu XXVI zbieramy do 30 czerwca 2017 roku.

Tekst z bibliografią, streszczenie, podpisy pod ilustracjami i ilustracje prosimy przesyłać na adres: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! koniecznie z dopiskiem POMORANIA ANTIQUA_nazwisko autora. W przypadku, gdy artykuł zawiera większe pliki graficzne, całość należy dostarczyć na płycie CD/DVD lub innym nośniku do sekretariatu Muzeum, również do dnia 30 czerwca.
Więcej informacji, w tym wytyczne dla autorów w Zakładce Pomorania Antiqua

Wydawcą czasopisma Pomorania Antiqua jest Muzeum Archeologiczne w Gdańsku. Zgodnie z Komunikatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 XII 2016 r. zostało ono zakwalifikowane do grupy C – wykazu czasopism naukowych znajdujących się w bazie European Reference Index for the Humanities (ERIH) z przyznaną liczbą punktów: 10.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. polityka prywatności