Dekorowanie talerzy – warsztaty dla dorosłych

Spichlerz Błękitny Baranek zaprasza na warsztaty dekorowania talerzy: w niedzielę 3. marca o 12:00. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób dorosłych. Jeśli szukasz kreatywnych zajęć, na których można stworzyć coś ładnego i dobrze się przy tym bawić – ta oferta jest dla Ciebie.

Na początku przyjrzymy się zabytkowym naczyniom ceramicznym na wystawie “Zza miedzy i zza morza – kuchnia i stół gdański w świetle badań archeologicznych. Będzie to krótkie wprowadzenie do warsztatów – okazja, żeby zainspirować się oryginalnymi, historycznymi dekoracjami. Warto skorzystać, tym bardziej, że 3. marca to ostatni dzień tej wystawy!

Następnie przejdziemy do sali warsztatowej, gdzie każdy uczestnik zajęć otrzyma biały porcelanowy talerz. Do ozdabiania posłużą specjalne flamastry do ceramiki. Udekorowane talerze będzie można wziąć do domu. Po krótkiej obróbce termicznej w domowym piekarniku dekoracja się utrwali, a naczynia będą się nadawały do codziennego użytkowania.

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych. Wzory, które przygotowaliśmy dla uczestników, będą wymagały precyzji i cierpliwości. Ale najważniejsza będzie twórcza zabawa. Mamy nadzieję, że oderwiecie się na chwilę od codzienności i spędzicie u nas przyjemny czas. 🙂

Dekorowanie talerzy – warsztaty dla dorosłych

Spichlerz Błękitny Baranek

Gdańsk, ul. Chmielna 53

3 marca 2024 r.

o godzinie 12:00 (czas trwania: około dwóch godzin)

Cena:

10 zł od osoby, płatne na miejscu gotówką lub kartą

Obowiązują zapisy

Zgłoszenia przyjmuje Dział Edukacji Archeologicznej i Wystaw pod numerem telefonu: 58-326-23-24. Ilość miejsc jest ograniczona do 35 osób (decyduje kolejność zgłoszeń).

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Nach oben scrollen

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.