Muzeum nieczynne od 7 do 29 listopada 2020 roku

Rząd zdecydował: od 7 do 29 listopada 2020 roku wszystkie instytucje kultury w Polsce będą zamknięte dla publiczności. Decyzja ta dotyczy między innymi muzeów.

Jak czytamy na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

Czasowe zamknięcie […] instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oznacza, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności. Nie wyklucza to natomiast prowadzenia – przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego […] – pracy zdalnej i udostępniania zbiorów…

Muzealnicy nadal pracują – udostępniając zbiory, przygotowując publikacje, realizując projekty i wykonując inne obowiązki – ale wszystkie oddziały Muzeum pozostają zamknięte dla zwiedzających do 29.11.2020.


Wszelkie sprawy prosimy załatwiać mailowo.

Sekretariat: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Archiwum: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Biblioteka: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Wszystkie adresy e-mail do działów i pracowników Muzeum znajdują się na stronie: https://archeologia.pl/struktura-organizacyjna


Czytelnia zamknięta do odwołania

03.11.2020

Ze względu na niepokojącą sytuację epidemiczną Muzeum Archeologiczne w Gdańsku zamyka (do odwołania) czytelnię w Domu Przyrodników.

Pracownicy muzeum są dostępni online. Osoby potrzebujące informacji bibliotecznej lub archiwalnej mogą wysłać wiadomość na podane adresy mailowe.

✉ Biblioteka naukowa: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

✉ Archiwum muzealne: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Rozstrzygnięcie konkursu na nowe wystawy w Muzeum

rozstrzygniecie konkursu wystawyDom Przyrodników, ul. Mariacka 25/26

Rozstrzygnięto konkurs na koncepcję plastyczno-przestrzenną wystawy stałej w siedzibie głównej Muzeum przy ul. Mariackiej 25/26. W Sali kolumnowej Domu Przyrodników wystawione są wszystkie projekty, które wzięły udział w konkursie. Można je oglądać bezpłatnie do 30 listopada 2016.

Poniżej prezentacja zwycięskiego projektu firmy MAE Multimedia Art & Education.

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. polityka prywatności