XXVI Ogólnopolska Konferencja Nubiologiczna

(Gdańsk – Sobieszewo, 14-16 czerwca 2019 r.)

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku zaprasza do udziału w XXVI Ogólnopolskiej Konferencji Nubiologicznej, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2019 r. w Gdańsku-Sobieszewie. Konferencja poświęcona jest szeroko pojętym badaniom archeologicznym prowadzonym przez polskich archeologów we współpracy ze specjalistami różnych innych dziedzin (geologii, historii sztuki, papirologii, antropologii, zoologii, archeometrii, etnografii, konserwacji, etc.) na terenie Nubii sudańskiej i egipskiej. Celem konferencji jest przede wszystkim prezentacja najnowszych wyników badań, ale także przekrojowych opracowań różnych zagadnień, wymagających wielu lat studiów nad materiałem.


Na tytuły wystąpień konferencyjnych czekamy do 5 czerwca 2019 r. Wypełniony formularz zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Koszt udziału w konferencji wynosi 410,00 zł od osoby (pełne wyżywienie, noclegi).


Wpłaty prosimy przelewać na konto nr:
Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział w Gdańsku – 83 2030 0045 1110 0000 0424 9830 z dopiskiem: „XXVI Nubiologiczna” oraz imieniem i nazwiskiem, w terminie do 13 czerwca 2019 roku.


Osobami odpowiedzialnymi za organizację konferencji są: Henryk Paner – kierownik Oddziału Afrykanistycznego (tel. 58 320 31 88, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i Elżbieta Kołosowska – kierownik Pracowni Kultur Pozaeuropejskich (tel. 58 322 21 37, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

POBIERZ PROGRAM W FORMACIE PDF

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. polityka prywatności