Spotkanie z muzealnym Mikołajem

Spotkanie z muzealnym Mikołajem w Gniewie9 grudnia 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. gen. Józefa Hallera w Gniewie wzięli udział w świątecznych zajęciach warsztatowych z cyklu "Spotkanie z muzealnym Mikołajem".

Muzeum w Gniewie dziękuje wolontariuszom, którzy pomogli zorganizować warsztaty.

Dzięki życzliwości właściciela Zamku w Gniewie zajęcia odbyły się na zamkowym dziedzińcu.

Pożegnanie Zdzisława Mielke

Zdzisław Mielke - pogrzebZ bólem pożegnaliśmy Zdzisława Mielke, wieloletniego przyjaciela Muzeum, nauczyciela i dyrektora szkoły podstawowej w Gniewie.

Na emeryturze zajął się ruchem turystycznym, zawiązał koło PTTK przy Zamku w Gniewie, wyszkolił wszystkich przewodników działających na terenie gminy.

Był naszym mistrzem.

Niech spoczywa w pokoju.

Zwiedzanie Muzeum w Gniewie

W 2019 roku Muzeum w Gniewie jest otwarte w okresie: 2 kwietnia – 31 października, od wtorku do niedzieli (w poniedziałki zamknięte). Kasa biletowa czynna w godzinach: 9:30–17:00.

UWAGA! Zwiedzanie tylko z przewodnikiem. Wejścia co godzinę: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00.

W poniedziałki zwiedzanie jest możliwe pod warunkiem dokonania wcześniejszej rezerwacji telefonicznej: 58 535 35 29 lub mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. polityka prywatności