WOŚP 2022 – wygraj muzealne vouchery i pomóż dzieciom

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla okulistyki dziecięcej. Zachęcamy do udziału w charytatywnych aukcjach internetowych. Podbijmy ceny - dla WOŚP, dla dzieci!

WOŚP&#;wygrajmuzealnevoucheryipomóżdzieciom

URODZINY NA GRODZISKU W SOPOCIE

Link do aukcji w portalu Allegro: https://bit.ly/3rPJB4i

Zwycięzca licytacji będzie mógł zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci w skansenie archeologicznym Сопотське городище.

Główną atrakcją Grodziska w Sopocie jest wczesnośredniowieczna osada obronna, wznosząca się pośród rozłożystych drzew na malowniczym wzgórzu. U stóp wzniesienia znajduje się nowoczesny pawilon wystawowy z pomostem wychodzącym na staw.

Imprezę można dodatkowo urozmaicić. Proponujemy: zwiedzanie z przewodnikiem, naukę strzelania z łuku lub rzucania oszczepem, zabawy plebejskie (bieg wojownika, rzut podkową, przeciąganie liny, pogoń za lisem, gra w kubba), zajęcia warsztatowe (garncarstwo, myślistwo epoki kamienia), ognisko.

Maksymalna liczba uczestników: 25 dzieci i 5 dorosłych.

Voucher będzie można wykorzystać do końca roku 2023. Termin imprezy uzgodnimy indywidualnie

WOŚP&#;wygrajmuzealnevoucheryipomóżdzieciom

EKSKLUZYWNE ZWIEDZANIE PIWNICY ROMAŃSKIEJ

Link do aukcji w portalu Allegro: https://bit.ly/32wMhuS

Zwycięzca licytacji wygra specjalnie przygotowane zwiedzanie Piwnicy Romańskiej z przewodnikiem – dla siebie i 9 osób towarzyszących, które wybierze np. z grona rodziny lub znajomych.

Piwnica Romańska to zabytkowa pozostałość po XIII-wiecznym klasztorze dominikanów – najstarsze wnętrze w Gdańsku udostępnione do zwiedzania. Znajduje się w podziemiach pod placem Dominikańskim, między Gdańską Halą Targową a kościołem św. Mikołaja.

Przewodnik pokaże najciekawsze zakamarki Piwnicy, opowie, jak ją odkryto i zaprowadzi grupę do XVI/XVII-wiecznego ossuarium, czyli ściany z ludzkich kości.

Voucher będzie można wykorzystać do końca roku 2022. Termin oprowadzania uzgodnimy indywidualnie.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Прокрутити вгору

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.