Ferie 2022 w Spichlerzu “Błękitny Baranek”

Ferie  w Blekitnym Baranku baner tiny

Spichlerz „Błękitny Baranek” zachęca do skorzystania z oferty przygotowanej na ferie zimowe. Tematem przewodnim zajęć edukacyjnych dla dzieci będzie: „Codzienność dawnych gdańszczan”.

Edukatorzy poprowadzą grę muzealną. Dzieci będą rozwiązywać zagadki wymagające kreatywności i wiedzy. Odpowiedzi trzeba będzie poszukać na wystawach muzealnych. Uczestnicy zajęć poznają dawne zawody rzemieślnicze, zwiedzą zabytkowy spichlerz, a także obejrzą krótki film o historycznym obuwiu.

MIEJSCE

Spichlerz "Błękitny Baranek" (ul. Chmielna 53, Gdańsk).

TERMINY

Od 15 do 18 lutego oraz od 22 do 25 lutego 2022 roku. Raz dziennie w godzinach od 10:30 do 12:30.

UCZESTNICY

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym. We wtorki, środy i czwartki - dla grup zorganizowanych. W piątki - dla odbiorców indywidualnych. Maksymalna liczba uczestników: 20 osób w grupie.

CENA

8 zł od uczestnika zajęć. Płatne na miejscu gotówką lub kartą.

ZAPISY

Obowiązują zapisy telefoniczne: 58-326-23-14. Zgłoszenia w godzinach pracy muzeum przyjmuje Dział Edukacji Archeologicznej i Wystaw.

COVID-19

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce mogą pojawić się nowe obostrzenia sanitarne. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Spichlerz"BłękitnyBaranek"porewitalizacji widokodul.Chmielnej

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Прокрутити вгору

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.