Dzień Dziecka na Grodzisku w Sopocie

Dzień Dziecka na Grodzisku w Sopocie

4 czerwca 2022

12:00-16:00

Wstęp bezpłatny

Grat terenowa “Śladami kota Józka”, spektakl uliczny w konwencji średniowiecznego widowiska jarmarcznego z muzyką na żywo, pokazy w osadzie z epoki kamienia (możliwość rzucania kijami rzutowymi i miotania oszczepem), a także gry oraz zabawy z nagrodami.

Wszystkie te atrakcje czekają na Was już 4 czerwca podczas Dnia Dziecka na Grodzisku w Sopocie.

Gościem specjalnym będzie Teatr Rozrywki Trójkąt, który zaprezentuje widowisko średniowieczne „Dawno, dawno temu…” osadzone w konwencji teatru jarmarcznego!

PROGRAM:

12:00 – 14:45 OSADA Z EPOKI KAMIENIA

13:00 – 14:45 GRY I ZABAWY

15:00 TEATR ROZRYWKI TRÓJKĄT

Do godziny 14:45 będzie możliwość pieczenia kiełbasek na grodowy ogniu (prowiant we własnym zakresie).

**

TEATR ROZRYWKI TRÓJKĄT

Teatr Rozrywki Trójkąt istnieje od 2010 roku. Naszym ulubionym sposobem wypowiedzi są formy komiczne (nie ma nic przyjemniejszego, niż rozśmieszanie ludzi), aczkolwiek zdarzają się nam także poważniejsze realizacje. W repertuarze mamy spektakle zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, ale zawsze staramy się, aby były one atrakcyjne dla wszystkich widzów oraz wysoce interaktywne

Widowisko średniowieczne

Dawno, dawno temu… – spektakl uliczny dla dorosłych i dzieci

wyst: Beata Beling

Artur Beling

Mariusz Wasiewski

Spektakl uliczny w konwencji średniowiecznego widowiska jarmarcznego, oparty na autorskim scenariuszu, powstałym na motywach średniowiecznych, w tym także polskich, legend i wątków historycznych, przedstawionych w niekonwencjonalny i zabawny sposób. Trzy postaci spotykające się w karczmie (karczmarka, rybałt i bezrobotny giermek) inscenizują różne, zarówno prawdziwe, jak i zmyślone wydarzenia.

Spektakl zawiera elementy interakcji z widzami, muzykę na żywo (lira korbowa, mandola, flet, drumla), średniowieczne kostiumy, duże formy animowane (smoki), lalki, elementy żonglerki i zabawy z publicznością. Spektakl idealny na wszelkie eventy związane ze średniowieczem – dni miast, spotkania zamkowe, turnieje rycerskie, jarmarki średniowieczne i tym podobne okazje.

Czas trwania ok. 1h 10min.

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1230225107510023/?ref=newsfeed

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Прокрутити вгору

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.