Die Struktur des Museums

DYREKCJA

Dyrektor – Ewa Trawicka
Zastępca dyrektora ds. merytorycznych – Beata Ceynowa
Zastępca dyrektora ds. finansowych – Iwona Skrzypczyńska

Sekretariat
e-mail: sekretariat@archeologia.pl
tel. 58 322 21 12

Dział Promocji i Komunikacji Wizualnej
e-mail: promocja@archeologia.pl
tel. (+48) 508 037 234

 

ODDZIAŁY

Oddział Edukacji Archeologicznej „Błękitny Lew” (w remoncie)
e-mail: blekitnybaranek@archeologia.pl
tel. 58 320 31 88
Marcin Klebba – kierownik, e-mail: m.klebba@archeologia.pl

Oddział Piwnica Romańska
e-mail: piwnicaromanska@archeologia.pl
tel. (+48) 508 816 502
Maciej Szyszka – kierownik, e-mail: m.szyszka@archeologia.pl

Oddział Grodzisko w Sopocie
e-mail: grodzisko@archeologia.pl
tel. 58 340 66 00
Krzysztof Godon – kierownik, e-mail:k.godon@archeologia.pl
Karolina Czonstke, e-mail: k.czonstke@archeologia.pl
Paweł Pogodziński, e-mail: p.pogodzinski@archeologia.pl
Andrzej Wędzik, e-mail: a.wedzik@archeologia.pl

Oddział Muzeum w Gniewie
e-mail: muzeumgniew@archeologia.pl
tel. 58 535 35 29
Alicja Grochocka – kierownik, e-mail: a.grochocka@archeologia.pl

Oddział Afrykanistyczny
tel. 58 320 31 88
Henryk Paner – kierownik, e-mail: h.paner@archeologia.pl

 

DZIAŁY I PRACOWNIE NAUKOWE

Główny Inwentaryzator Zbiorów
e-mail: inwentarze@archeologia.pl
tel. 58 322 21 18
Barbara Babińska – Główny Inwentaryzator Zbiorów, e-mail: b.babinska@archeologia.pl
Grażyna Cieślak, e-mail:g.cieslak@archeologia.pl

Dział Konserwacji
tel. 58 305 44 10, nr wew. 35
Joanna Jabłońska-Dyrda – Główny Konserwator Zbiorów, e-mail: j.dyrda@archeologia.pl
Jarosław Strobin, e-mail: j.strobin@archeologia.pl
Anna Jędrzejczak-Skutnik, e-mail: a.skutnik@archeologia.pl
Agata Świątek-Kowalczyk, tel. 58 320 31 88, e-mail: a.swiatek-kowalczyk@archeologia.pl

Dział Epoki Kamienia i Wczesnej Epoki Brązu
tel. 58 320 31 88
Olgierd Felczak – kierownik, e-mail: o.felczak@archeologia.pl
Danuta Król, tel. 58 322 21 31, e-mail: d.krol@archeologia.pl

Dział Wczesnej Epoki Żelaza
tel. 58 305 44 10, nr wew. 42
Piotr Fudziński – kierownik, e-mail: p.fudzinski@archeologia.pl

Dział Okresu Wpływów Rzymskich
tel. 58 322 21 39
Małgorzata Tuszyńska – kierownik, e-mail: m.tuszynska@archeologia.pl
Ewa Adamska-Grzymała, tel. 58 322 21 16, e-mail: e.adamska-grzymala@archeologia.pl
Joanna Glinkowska-Kowalewska, tel. 58 322 21 16, e-mail: j.kowalewska@archeologia.pl

Dział Średniowiecza i Czasów Nowożytnych
tel. 58 305 44 10, nr wew. 37
Adam Ostasz – kierownik, e-mail: a.ostasz@archeologia.pl
Marcin Jagusiak, e-mail: m.jagusiak@archeologia.pl
Katarzyna Patalon, e-mail: k.patalon@archeologia.pl

Dział Zbiorów Gdańskich
tel. 58 305 44 10, nr wew. 40
Agnieszka Ruta – kierownik, e-mail: a.ruta@archeologia.pl
Ewelina Drozd-Wadyl, e-mail: e.drozd@archeologia.pl
Urszula Kamrowska, tel. 58 305 44 10, nr wew. 39, e-mail: u.kamrowska@archeologia.pl
Marek Kuik, tel. 58 305 44 10, nr wew. 39, e-mail: m.kuik@archeologia.pl

Gabinet Numizmatyczny
tel. 58 321 21 12
Beata Ceynowa – kierownik, e-mail: b.ceynowa@archeologia.pl

Pracownia Kultur Pozaeuropejskich
tel. 58 322 21 37
Elżbieta Kołosowska – kierownik, e-mail: e.kolosowska@archeologia.pl

Dział Archeologii Miasta Gdańska
Bogdan Kościński, tel. 58 320 31 88, e-mail: b.koscinski@archeologia.pl
Krzysztof Dyrda, tel. 58 305 44 10, nr wew. 41, e-mail: k.dyrda@archeologia.pl

Archiwum Muzealne
Bogusława Tomczyk – kierownik, tel. 58 322 21 38, e-mail: b.tomczyk@archeologia.pl
Joanna Milgiewicz, tel. 58 322 21 38, e-mail: j.milgiewicz@archeologia.pl
Joanna Szmit, tel. 58 305 44 10, nr wew. 33, e-mail: j.szmit@archeologia.pl
Olga Krukowska, e-mail: o.krukowska@archeologia.pl

Biblioteka Naukowa z Czytelnią
tel. 58 322 21 13
Joanna Ossowska, e-mail: biblioteka@archeologia.pl

Samodzielne stanowisko ds. antropologii
tel. 58 322 21 55
Aleksandra Pudło, e-mail: a.pudlo@archeologia.pl

Dział Edukacji Archeologicznej i Wystaw
e-mail: edukacja@archeologia.pl
tel. 58 322 21 54
Jacek Freza – kierownik: j.freza@archeologia.pl
Anna Białecka-Lewandowska, e-mail: a.bialecka@archeologia.pl

Dział Promocji i Komunikacji Wizualnej
e-mail: promocja@archeologia.pl
Marcin Fedoruk – kierownik, tel. (+48) 508 037 234, e-mail: m.fedoruk@archeologia.pl
Beata Müller, e-mail: b.muller@archeologia.pl
Lidia Nadolska, e-mail: l.nadolska@archeologia.pl

Dział Cyfryzacji i Archiwizacji
tel. 58 305 44 10, nr wew. 32
Marcin Szmit – kierownik, e-mail: m.szmit@archeologia.pl
Sylwester Moczyński, e-mail: s.moczynski@archeologia.pl
Zofia Grunt, e-mail: z.grunt@archeologia.pl

Dział Finansowo-Księgowy
e-mail: ksiegowosc@archeologia.pl
Iwona Skrzypczyńska – główny księgowy, tel. 58 322 21 15, e-mail: i.skrzypczynska@archeologia.pl
Renata Krefft, tel. 58 322 21 32, e-mail: r.krefft@archeologia.pl
Katarzyna Perzyńska-Banach, tel. 58 322 21 32, e-mail: k.perzynska-banach@archeologia.pl
Magdalena Żóralska, tel. 58 322 21 32, e-mail: m.zoralska@archeologia.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy
e-mail: administracja@archeologia.pl
tel. 58 322 21 44
Marzena Kutny – kierownik, e-mail: m.kutny@archeologia.pl
Adam Boniewski – specjalista ds. inwentaryzacji, tel. 58 322 21 14, e-mail: a.boniewski@archeologia.pl

 

DZIAŁ INWESTYCJI, ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH

Öffentliche Auftragsvergabe
tel. 58 322 21 35
Elżbieta Kozyra-Maniszewska – kierownik, e-mail: e.kozyra-maniszewska@archeologia.pl

Fundusze zewnętrzne
tel. 58 322 21 35
Marta Sroczyńska, e-mail: m.sroczynska@archeologia.pl

Inwestycje
tel. 58 322 21 58
Maria Karolina Kocińska, e-mail: k.kocinska@archeologia.pl

 

Specjalista ds. kadr
tel. 58 322 21 30
Mariusz Kłopocki, e-mail: kadry@archeologia.pl

 

Specjalista ds. informatycznych
tel. 58 322 21 52
Dawid Czapiewski, e-mail: informatyk@archeologia.pl

 

Schutz personenbezogener Daten
tel. 58 321 21 12
Joanna Wasążnik, e-mail: iod@archeologia.pl

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.