Muzeum nieczynne w dniach 22-23 września 2022 r.

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku będzie nieczynne w dniach 22-23 września 2022 r.

Na dwa dni wszystkie oddziały Muzeum zostaną zamknięte, czyli zwiedzanie będzie niemożliwe.

W podanych dniach nie będzie również działała obsługa administracyjna.

Udostępnij:

Facebook
X
LinkedIn
Email
Прокрутити вгору