Urodziny Janusza Christy

Urodziny J 44

15 lipca 2017 (sobota), godz. 11.00-16.00

Grodzisko w Sopocie, ul. Haffnera 63

Już po raz trzeci zapraszamy Was na sopockie Grodzisko do wspólnego świętowania Urodzin Janusza Christy. W tym roku bawić się będziemy pod hasłem 45 lat Kajka i Kokosza, gdyż dokładnie 10 sierpnia 1972 roku w „Wieczorze Wybrzeża” ukazał się pierwszy odcinek komiksu pt. „Złote prosię”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zabawę plenerową „Tropami Kajka i Kokosza”, podczas której starsi i młodsi będą musieli wykonać kilka prostych zadań i wykazać się wiedzą o Kajku i Kokoszu.
Wszyscy, którym uda się poprawnie wykonać komplet zadań otrzymają oficjalny certyfikat Przyjaciela Kajka i Kokosza, wystawiony przez Fundację „Kreska” im. Janusza Christy. Zabawie towarzyszyć będzie wystawa okolicznościowa „Kajko i Kokosz – 45 lat”, a na zakończenie Kapral i Łamignat z bloga „Na plasterki!!!” wygłoszą prelekcję multimedialną „Kajko i Kokosz – na tropach legendy”.

Wstęp wolny

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Прокрутити вгору

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.