Konkurs fotograficzny „Fotografia z wieży Domu Przyrodników”

dom przyrodnikow konkursSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału konkursie fotograficznym „Fotografia z wieży Domu Przyrodników”. Tu każde zdjęcie jest udane! Z wieży widokowej Muzeum rozciąga się przepiękny widok z jednej strony na Motławę, wyspę Ołowiankę i wyspę Spichrzów, a z drugiej, w kierunku zachodnim – na ulicę Mariacką i zamykającą ją masywną bryłę kościoła NMP.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich chętnych od 7 roku życia.

Termin nadsyłania zdjęć na adres: b.ceynowa@archeologia.pl upływa 31 sierpnia 2015 r.
Prace dopuszczone do konkursu eksponowane będą na profilu Muzeum Archeologicznego w Gdańsku na portalu Facebook w dniach od 1 do 15 września 2015.
Wyróżnimy 10 zdjęć, które do 15 września 2015 r. zdobędą najwięcej polubień.
Rozdanie nagród nastąpi 22 września 2015 r. 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. [pobierz pdf]

Przedstawiamy wyniki konkursu na najpiękniejsze zdjęcie wykonane z wieży Domu Przyrodników.

Główną nagrodę wygrał Tomasz Dunajski, autor zdjęcia pt. „Mariacka”. Jego praca otrzymała zdecydowanie najwięcej głosów, znacznie wyprzedzając pozostałych uczestników zabawy.
Wyróżnienia zdobywają autorzy kolejnych 10-ciu wysoko ocenionych fotografii: Paulina Sylka, Anna Pisarska-Umańska, Magdalena Grzebińska, Marcin Fedoruk, Sabina Polak, Grzegorz Redlarski, Sonia Cielak, Andrzej Sumiła, Marta Ossowska, Anna E. Baranowska.

Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Nach oben scrollen

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.