Grodzisko w Sopocie obniża ceny biletów i zachęca do bezpiecznego zwiedzania

Epidemia COVID-19 w Polsce utrudnia między innymi korzystanie z kultury. Obostrzenia sanitarne spowodowały, że część zaplanowanych wydarzeń kulturalnych nie mogła się odbyć. Na szczęście nadal można zwiedzać miejsca bezpieczne, takie jak skansen archeologiczny Grodzisko w Sopocie.

Aby przyciągnąć zwiedzających i zrekompensować niedogodności związane z reżimem sanitarnym, Grodzisko w Sopocie obniża ceny biletów. Od teraz wstęp do muzeum kosztuje zaledwie 5 zł
(w soboty wejście jest bezpłatne). Za tę symboliczną kwotę można zobaczyć zrekonstruowany gród, czyli wczesnośredniowieczną osadę obronną położoną na urokliwym, porośniętym drzewami wzgórzu.

Sale wystawiennicze, znajdujące się w nowoczesnym pawilonie pod wzgórzem, pozostają zamknięte do czasu odwołania zagrożenia epidemicznego.

Grodzisko w Sopocie jest otwarte od wtorku do niedzieli w godzinach 9:00–17:00 (w poniedziałki nieczynne). Regulamin zwiedzania i inne praktyczne informacje można znaleźć na stronie:
godziny otwarcia grodzisko w Sopocie

KONTAKT:
tel.: 58 340 66 00
e-mail: grodzisko@archeologia.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Scroll to Top

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.