Sztuka przetrwania w epoce lodowcowej

Czy umiał(a)byś wykonać własny nóż, nie dysponując dobrym metalem ani zaawansowanymi narzędziami? Wiesz, do czego służą kije rzutowe? Potrafisz obsługiwać miotacz oszczepów? Znasz człowieka, który stworzył pierwszy bumerang? Ta wiedza i umiejętności są niezbędne, aby przetrwać w epoce lodowcowej. Głowa do góry! Nauczymy Cię wszystkiego na Grodzisku w Sopocie.

Sztuka przetrwania w epoce lodowcowej - plakatWe wszystkie wtorki i czwartki sierpnia 2020 r. zapraszamy na pokazy i warsztaty pod hasłem „Sztuka przetrwania w epoce lodowcowej”. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 10:00 do 16:00 w skansenie archeologicznym Grodzisko w Sopocie.

→ dołącz do wydarzenia na Facebooku: Sztuka przetrwania w epoce lodowcowej

Opłata za udział w zajęciach zawiera się w cenie biletu na Grodzisko: 10 zł – normalny / 8 zł – ulgowy. Pełny cennik znajduje się na stronie:
ticket prices

Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, są ogólnodostępne. Przypominamy jednak o limicie dotyczącym liczby zwiedzających. W czasie trwania epidemii COVID-19 w Polsce na Grodzisku może przebywać maksymalnie 40 osób jednocześnie. Więcej informacji na stronie: opening hours

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Scroll to Top

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.